Mon - Sun: 24 Hours open
  • English
  • русский
  • Türkçe
  • Deutsch

ALANYA BALIK TOUR (FAMİLİ)ÖZEL- YEMEKLİ

Adult
25 €
Child
15 €

Personal Information

25 €

Comments

Tour Information

 

OTTOMAN RENT A CAR

2005 YILINDA RENT A CAR HİZMETİNE BAŞLARKEN PRENSİBİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, İLKEMİZ KALİTELİ HİZMET OLARAK BELİRLEDİK.

OTTOMAN RENT A CAR MARKA OLARAK ANTALYA BÖLGESİNDE SAYGIN FİRMALAR ARASINA İSMİNİ YAZDIRMIŞTIR. ALANYA BÖLGESİNDE İKİ ADET RENT A CAR OFİSİMİZ İLE SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMENİN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ.

ŞİRKETİMİZ, ALANYA RENT A CAR, MAHMUTLAR RENT A CAR, GAZİPAŞA REN A CAR, ANTALYA RENT A CAR HİZMETLERİ İLE ALANYA TRANSFER, MAHMUTLAR TRANSFER, GAZİPAŞA TRANSFER, ANTALYA TRANSFER VE DİGER YURT İÇİ TRANFER HİZMETLERİNİ YAPMAKTADIR. AYRICA OTTOMAN TOUR HİZMETLERİ KAPSAMINDA ALANYA TOUR, MAHMUTLAR TOUR, GAZİPAŞA TOUR, ANTALYA TOUR, PAMUKKALE TOUR VE KAPADOKYA TOUR HİZMETLERİDE DÜZENLEMEKTEDİR.

OTTOMAN RENT A CAR SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN İSTEKLERİ DOGRULTUSUNDA UÇAK BİLETİ, UCUZ UÇAK BİLETİ, ANTALYA UÇAK BİLETİ VE GAZİPAŞA UÇAK BİLETİ ACENTELİGİ SERTİFİKASI ALARAK UÇAK BİLETİ ŞATIŞINA DA BAŞLAMIŞTIR.

 MÜŞTERİLERİMİZİN TATİL SÜRESİ BOYUNCA GİTTİKLERİ YERLERDE KONAKLAMALARI İÇİN KİRALIK DAİRE, UCUZ HOTEL, MAHMUTLAR HOTEL, ALANYA HOTEL, GAZİPAŞA HOTEL VE ANTALYA HOTEL VE GÜNLÜK DAİRE, HAFTALIK DAİRE, AYLIK DAİRE, TEMİNİ SAGLAMAKTADIR.

OTTOMAN RENR A CAR SİZ DEGERLİ MÜŞTERİ’LERİMİZİN  TATİL SÜRESİ BOYUNCA 7/24 ULAŞABİLECEGİNİZ İKİ ADET OFİSİ VE WEP SİTEMİZ ÜZERİNDE AIRPORT TRANSFERİ, RENT A CAR HİZMETİ, UÇAK BİLETİ VE TOUR REZERVASYONU YAPABİLİR İSTEK VE ŞİKAYETLERİNİ ONLİNE İLETEBİLİRLER.

ANTALYA RENT A CAR

Antalya havaalanına 3 km mesafede ofisimiz bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz içinde Antalya hava alanına ücret siz olarak araç teslimi yapıp Alanya Mahmutlar ve Gazipaşa’daki Ofis’lerimizden’de teslim edebilirsiniz. dilerseniz Alanya Mahmutlara veya Gazipaşa’ya transfer hizmeti de alabilirsiniz.

 

 

 

HAVAALANI TRANSFERİ

Antalya havaalanı transfer Gazipaşa havaalanı transfer Mahmutlar transfer Alanya transfer hizmeti vermekteyiz. 7/24 Antalya’da ve Gazipaşa hava alanında  da güler yüzlü personelimizle sizleri beklemekteyiz.

TOUR ALANYA ANTALYA GAZİPAŞA

Gazipaşa Alanya ve Mahmutlara gelince günübirlik Bot Tour rafting Dim çayı tour sapadere tour Kapadokya Pamukkale türk hamamı dıvıng aquapark Jeep safari  Alanya tour Pamukkale tur  Manavgat jepp tour Manavgat both tour quad safari hizmeti vermekteyiz.

UÇAK BİLETİ

Antalya alanya mahmutlar Gazipaşa ofislerimizde uçak bileti satışı yapmaktayız. Dünyanın heryerine ucuz güvenli uçak biletini Antalya Gazipaşa uçak biletinini www.ottomancar.com adresindende alabilirsiniz. Antalya gazipaşadan direk olarak rusyanın başkenti olan Moskovaya Sentpetezburga ukraynanın

 

HOTEL

ANTALYA VE ALANYA BÖLGESİNDE YAKLAŞIK OLARAK 150 ADET ULTRA HERŞEY DAHİL OTEL LERLE BİREBİR ANLAŞMAMIZ VARDIR.EN UCUZ VE EN KALİTELİ HİZMETİ  SİZİN TATİLİNİZİ İYİ GEÇİRMENİZ İÇİN SIPRIN BIRTH TOUR VE OTTOMANCAR OLARAK ELİMİZDEN GELENİ YAPMAKTAYIZ. OTELLERİMİZDE EV KONFORUNU SUNMAKTAYIZ. ANTALYA VE GAZİPAŞA HAVAALANINDA SİZ DEGERLİ MÜSTERİLERİMİZİ GÜLERYÜZLE KARŞILAYIP  ALIP OTELİNİZE EN GÜVENLİ VE KONFORLU OLARAK TRANSFERİNİZİ YAPMAKTAYIZ. OTELİNİZDE VE TRANSFERİNİZDE OLUŞABİLECEK SORUNLARINIZLA ALAKALI 7/24 AÇIK OLAN +905363675772 TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

Tour Video

k